Alcina - Pleťové tonikum Skin Manager

NOVINKA

skin-maanger


Pleťové tonikum Skin Manager

Pleťové tonikum s TOP strategií zajišťuje rovnoměrně čistou pleť. S ovocnými kyselinami a kyselým pH pro rychlý a efektivní výsledek.

Nezbývá vám čas na pravidelné rituály v péči o pleť? ALCINA Skin Manager dokáže díky efektivnímu sležení s obsahem ovocných kyselin a kyselým pH viditelně zlepšit strukturu pleti. Při pravidelném používání zajistí sjednocenou, hladší a hebčí pokožku s jemnějšími póry. Věnujte svému Skin Managerovi každé ráno a/nebo večer malou chvilku, během které vám pomůže zdokonalit vaši pleť.

Zajišťuje rovnoměrnou strukturu pleti. Zjemňuje rozšířené póry a čistí pleť. Zlepšuje vázání vody v kůži - Skin Manager pleť nevysušuje! Odstraňuje z pleti odumřelé buňky, čímž přispívá ke snadnějšímu nanášení a lepšímu efektu make-upu. Je jemnější než mechanický peeling.

Aktivní látky: Kyselina glykolová - patří do skupiny AHA kyselin. V kosmetice se využívá jako peeling. Oproti ostatním ovocným kyselinám má malou molekulovou strukturu. Díky tomu má velmi dobrou schopnost penetrace a snadno tak proniká do hlubších vrstev kůže. Přispívá tak k viditelnému zlepšení celkového obrazu pokožky.
Zinek – reguluje produkci mazu a má hydratační vlastnosti. Kromě toho je antibakteriální a používá se tedy v pěsticích přípravcích určených pro nečistou a mastnou pleť.
Extrakt z grapefruitu.

Použití: Vatový tampón namočte pomocí aplikátoru (pevně uchopte a pak 1x – 2x stiskněte) a naneste na vyčištěný obličej. Aplikujte ráno a/nebo večer.
Nenanášejte kolem očí a na rty. Při nezvyklém začervenání nebo podráždění kůže přestaňte výrobek používat. Po aplikaci se vyvarujte přímému slunečnímu záření.