Kosmetika ALCINA

E-Serie-neu
Alcina je značka pěstící, vlasové a dekorativní kosmetiky. Každá pleť je jiná a proto vznikly přípravky, které odpovídají individuálním potřebám jednotlivých typů pleti.

Díky nejmodernější technologii a speciálním receptůrám vznikly přípravky na nejvyšší úrovni, které jsou maximálně snesitelné a mají optimální účinek. Moderní, vědecké a technologické znalosti se získávají ve spolupráci s renomovanými dermatology a univerzitními klinikami. Přípravky zaručují nejvyšší kvalitu a bezpečnost. Všechny přípravky podléhají přísným kontrolám kvality a jsou dermatologicky testované.

„Čeho chceme naší kosmetikou dosáhnout je ozdravení kůže a její udržení v takovém stavu, který nazýváme zdravý. Jen taková kůže se jeví našemu okolí jako krásná."

DR. Kurt Wolff

Kosmetika Alcina je rozdělena do šesti skupin:

B – základní péče pro každý typ

Přípravky pro každodenní čištění všech typů pleti a také přípravky pro péči o tělo.

F – mastná pleť

Vyrovnávají nadměrnou produkci mazu a aktivně předcházejí tvorbě nečistot a zánětů, projasňují a zmatňují pleť.

M – smíšená a normální pleť

Vyrovnává poměr tuku a vlhkosti, navrací pleť do přirozené rovnováhy. Zabraňuje přemaštění střední části obličeje a tvorby kožních nečistot.

T – suchá pleť

Dodává pleti efektivně účinné látky s vysokým obsahem tuku a vlhkosti. Chrání ji před nepříznivými vlivy prostředí.

A – náročná pleť

Speciálně vyvinuté emulzivní přípravky s pečlivě zvoleným obsahem tuku a vlhkosti podporují regenerační schopnost a odolnost pleti. Chrání ji před předčasným stárnutím, ztrátě pružnosti a pevnosti.

E – efektivní péče pro vyšší nároky

Exkluzivní kúry, masky a ampule s okamžitým účinkem dokonale doplní pěstící program o pleť a citlivé oční partie. Obsahují vysoce účinné koncentrované látky.