Diamantová mikrodermabraze

abraz
Pracuje na principu mechanického peelingu aplikačními koncovkami pokrytými diamantovou drtí různé hrubosti, které „obrušují" vrchní vrstvičku kůže, čistí a oživují ji.

Zlepšuje se prokrvení kůže, dochází ke stimulaci kolagenních a elastických vláken.

Výsledkem je hladší, svěží pleť, lepší tonus (pleť je barevně jednotnější), povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují.Vakuové sání aplikační koncovky zajistí správný

kontakt s kůží a odsátí reziduí kožních buněk.Výrazně se zlepšuje účinnost kombinovaných ošetření – v kůži nezůstávají žádná rezidua cizorodého materiálu krystalů, kůže je v přirozeném, nekontaminovaném stavu a je schopna daleko lépe reagovat na možné další ošetření, které může bezprostředně následovat ( IPL, kosmetika a další ).

Diamantová mikrodermabraze je pleťovou rejuvenací,která nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivům. Vrátíme tak biologický čas pokožky zpět a zpomalíme její další stárnutí. Poradí si s pigmentovými skvrnami i rozšířenými póry, zjemní jizvy, příznivě ovlivňuje i jemné vrásky a strie.

Aplikace je neinvazivní a patří i do kategorie aplikací pro „polední pracovní pauzu." Celková doba ošetření trvá maximálně 30minut.

Volbou typu diamantové aplikační koncovky se mikrodermabraze provádí přesně na míru vlastnostem kůže v dané lokalitě, od obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou až po lokty, kolena a záda.

Opakovanými, velmi jemnými ošetřeními docílíme zásadní zlepšení kvality pleti, které klient registruje již od prvního sezení. Počet opakování záleží na celkovém stavu pleti, jejím biologickém stáří a kombinaci s jinými metodami, doporučuje se nejlépe 5 sezení. Aplikace má téměř relaxační charakter. Po zákroku nevznikají skvrny, otoky, či jiné změny, které by přitahovaly pozornost okolí. Metoda diamantové mikrodermabraze je účinná, nebolestivá a bez rizika.

Po ošetření je vhodné se chránit před slunečním zářením.

Dream a Peel

Přístroj používaný pro diamantovou mikrodermabrazi

8